مهتاب قدس

رفع مشکل ثبت وام های دانشجویی تا ۳ روز آینده - مهتاب قدس

سید هادی سید فضلی در گفتگو با مهتاب قدس، درباره مشکل دانشجویان این دانشگاه برای ثبت نام وام های دانشجویی وزارت علوم توضیح داد و گفت: دانشجویان برای اینکه بتوانند تسهیلات صندوق رفاه وزارت علوم را استفاده کنند، باید یک ارتباط سیستمی بین سامانه دانشگاه آزاد و صندوق رفاه وزارت علوم صورت بگیرد؛ یعنی در واقع احراز هویت دانشجویان دانشگاه آزاد باید در سامانه جی اس بی وزارت علوم اتفاق بیفتد. مشکل اصلی در واقع عدم همخوانی اطلاعات سیستمی دانشجویان دانشگاه آزاد با سامانه صندوق رفاه است.

سرپرست مدیریت صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد افزود: در تاریخ ۱۲ آبان ماه یک بخشنامه اعتبارات صندوق رفاه وزارت علوم اعلام شد، جلسه ای ۲۰ آبان ماه با رئیس جدید صندوق رفاه برگزار شد این جلسه درباره این بود که این ارتباط سیستمی برقرار شد و بعد از ان جلسه متوجه شدیم چه چیزهایی نیاز دارند و ما اعمال کردیم.

سید فضلی خاطرنشان کرد: ما در تعامل با وزارت علوم، سرویسی را تهیه کردیم و در حال تست و رفع مشکل ارتباط سیستمی با سامانه صندوق رفاه هستیم. به نظر می رسد تا ۳ روز آینده مشکل ثبت وام های دانشجویی دانشجویان حل شود و در همین راستا به وزارت علوم هم نامه زدیم که این سرویس را تست کنند.

وی با اعلام اینکه دانشجویان تا یک دی ماه فرصت دارند نسبت به ثبت وام های دانشجویی اقدام کنند، گفت: در صورتی که این ارتباط سیستمی با وزارت علوم به طول بیانجامد، قطعا بازه زمانی ثبت نام وام های دانشجویی نیز طولانی تر خواهد شد و دانشجویان از این بابت دغدغه ای نداشته باشند.

بازدید : - بار دسته بندی : حوزه و دانشگاه تاريخ : 21 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها